Afyonkarahisar’Da Evlenmek İsteyen Sığınmacılardan Belediye 10 Bin Tl Alacak

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Evlenmek İsteyen Sığınmacılardan Belediye 10 Bin Tl Alacak
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarımız İçin 400 Tl Olan Nikâh İşlem Tarifesini, Sığınmacılar İçin 25 Kat Zam Yaparak 10 Bin Tl’Ye Çıkardıklarını İfade Ederek, Ayrıca Sosyal Tesislerde De İndireme Gittiklerini İfade Etti.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için 400 TL olan nikâh işlem tarifesini, sığınmacılar için 25 kat zam yaparak 10 bin TL’ye çıkardıklarını ifade ederek, ayrıca sosyal tesislerde de indirime gittiklerini ifade etti.
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Afyonkarahisar Belediye Meclis Üyelerinin destekleriyle, vatandaşların günlük yaşantısına dokunan kararları kamuoyu ile paylaştı. Belediyeye ait sosyal tesislerde uygulanan fiyat tarifelerinde yüzde 35 ile yüzde 45 arasında indirime gittiklerini açıklayan Başkan Köksal, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için 400 TL olan nikâh işlem tarifesini, sığınmacılar için 25 kat zam yaparak 10 bin TL’ye çıkardıklarını ifade etti.
Seçimlerden önce emekliler için söz verdiği Çınarlar Lokali’ni en kısa sürede hayata geçirerek çayı 1 TL’den, suyu ise maliyetinden satışa sunacaklarını aktaran Başkan Köksal, ekmek fiyatlarında herhangi artışa gitmeyerek 5 liradan satmaya devam edeceklerini ifade etti.
Başkan Köksal, şehir dışına yapılan cenaze nakilleri için daha önce cenaze sahiplerinden alınan kilometre başı 6 lirayı kaldırarak, bu hizmeti ücretsiz olarak sunacaklarını da dile getirdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi