Afyonkarahisar’Da Dört Okul "Etwinning Okulu" Etiketi Almaya Hak Kazandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Dört Okul "Etwinning Okulu" Etiketi Almaya Hak Kazandı
A
a

Afyonkarahisar’Da 4 Okul Avrupa Seviyesinde Yüksek Bir Görünürlüğe Sahip Olmalarını Sağlayacak Olan "Etwinning Okulu" Etiketi Almaya Hak Kazanandı.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar’da 4 okul Avrupa seviyesinde yüksek bir görünürlüğe sahip olmalarını sağlayacak olan "eTwinning Okulu" etiketi almaya hak kazanandı.
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “eTwinning Okulu" etiketi almaya hak kazanan okullarımız; Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hattat Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesi, Akören İlkokulu, Selçuklu İlkokulu. Bu etiketi alan okullarımız; dijital uygulamalar, e-güvenlik uygulamaları, pedagojiye yenilikçi yaklaşımlar kazandırma; personelin sürekli mesleki gelişiminin desteklenmesi, personelle ve öğrencilerle işbirlikçi öğrenme uygulamalarının desteklenmesi bakımından öncü okullar olarak tanımlanmaktadır. Bu okullarımızda eTwinning projelerinin yürütülmesinde emeği geçen öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” denildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi