Afyonkarahisar Belediyesi’Nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afyonkarahisar Belediyesi’Nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi İle Bem-Bir-Sen Arasında İmzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi (Sds) İle Memurların Hakları İyileştirildi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) ile memurların hakları iyileştirildi.
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, birliklerde ve belediyede görev yapan memurların Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) ile haklarını iyileştirdi. Belediye ile Bem-Bir-Sen arasında memurların sosyal ve ekonomik haklarına ilişkin sosyal denge sözleşmesi imzalandı.
Çevre Hizmetleri Birliği, Atık-Su Arıtma Tesisi Kurma ve İşletme Birliği ile belediyede görev yapan memurların, Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) kapsamında hakları iyileştirildi. Başkan Zeybek ile Bem-Bir-Sen İl Başkanı Serdar Çetinkaya tarafından Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalandı.
Başkanlık makamında gerçekleştirilen tören ardından açıklama yapan Başkan Mehmet Zeybek, “Şehrimize birlikte hizmet ettiğimiz mesai arkadaşlarımızın daha motive bir şekilde çalışması ve haklarının iyileştirilmesi amacıyla imza attığımız Sosyal Denge Sözleşmesi’nin hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum. İşlerinde kolaylıklar ve başarı dilerim. Afyonkarahisar’ımız için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Afyonkarahisar Bem-Bir-Sen İl Başkanı Serdar Çetinkaya da memurlara destek veren Başkan Zeybek’e ilave hak ve kazanımlar için teşekkür etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi