Afjet Çalışanlarının Sorunları Masaya Yatırıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Afjet Çalışanlarının Sorunları Masaya Yatırıldı
A
a

Afyonkarahisar Valiliğinin De Ortağı Olduğu Afyon Jeotermal Elektrik Üretim Tesisleri Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (Afjet) Çalışanları İle Bir Araya Gelen Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz, İşçilerin Sendikal Hakları, Sorunları Ve Çözüm Önerileri Noktasında Kendileriyle Fikir Alışverişinde Bulundu.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Valiliğinin de ortağı olduğu Afyon Jeotermal Elektrik Üretim Tesisleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. (AFJET) çalışanları ile bir araya gelen Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz, işçilerin sendikal hakları, sorunları ve çözüm önerileri noktasında kendileriyle fikir alışverişinde bulundu.
Afyonkarahisar Valiliği İl Özel İdaresi bünyesinde faaliyet gösteren AFJET’in, yenilenebilir ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı olarak jeotermal enerjiyi ülkemize kazandırmış örnek bir kuruluş olduğunu belirten Kolsuz, AFJET çalışanlarının çalışma koşullarının ve sendikal haklarının iyileştirilmesi için çaba sarf ettiklerini ifade etti.
Kolsuz, kamu kurum ve kuruluşlarının idari meselelerinde valilik makamının çözüm mercii konumunda bulunduğunu kaydederek, Valiliğin kapısının herkese açık olduğunu vurguladı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi