‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu’ Toplantısı Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç ‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu’ Toplantısı Yapıldı
A
a

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Önceki Dönemin Değerlendirildiği Ve Yeni Dönemde Yapılacak Çalışmaların Ele Alındığı ‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu’ Toplantısı Gerçekleştirildi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından önceki dönemin değerlendirildiği ve yeni dönemde yapılacak çalışmaların ele alındığı ‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu’ toplantısı gerçekleştirildi.
2023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi başlangıcında yapılan toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci başkanlığında gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih Akçil, ilçe Milli Eğitim Müdürleri ve şube müdürlerimizin katılımlarıyla yapıldı. Sünnetci’nin açılış konuşması ile başlayan toplantıda, eğitim öğretim yılının birinci döneminin genel değerlendirmesinin ardından merkez ve ilçe genelinde tüm okul ve kurumlarımızda ara tatil döneminde yapılan yeni döneme hazırlık çalışmaları görüşüldü.
Toplantıda, bakanlığın 2024- 2028 Stratejik Plan Takvimi doğrultusunda sürdürülen çalışmalar ve bakanlık öncülüğünde yürütülen ‘Dilimizin Zenginlikleri’ projesi başta olmak üzere ‘Türkiye Yüzyılı Vizyonu’ projeleri çerçevesinde yapılan faaliyetler, devam eden inşaat bakım ve onarım çalışmaları, pansiyonların genel iş ve işlemleri ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi