"Eskişehir'de CHP iktidarı devam edecek!"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç "Eskişehir'de CHP iktidarı devam edecek!"
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı ve 2024 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde CHP adayı olan Ahmet Ataç, bugün sabah erken saatlerde Karacaşehir Mahallesi'nde bulunan Karacaşehir İlkokulu'nda 1222 numaralı sandıkta oyunu kullandı

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı ve 2024 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde CHP adayı olan Ahmet Ataç, bugün sabah erken saatlerde Karacaşehir Mahallesi'nde bulunan Karacaşehir İlkokulu'nda 1222 numaralı sandıkta oyunu kullandı.Karaca Şehir Okulunda oyunu kullandı.

Eşi Sena Ataç ve kızı Zeynep Ataç'ın da eşlik ettiği Ataç, oy kullanma işleminin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.Yoğun bir saha çalışması yürüttüklerini belirten Ataç, "Elbette giremediğimiz noktalar da oldu, ancak zamanımız yettiğince ve imkanlarımız dahilinde herkese ulaşmaya gayret ettik. Tepebaşı bölgesinde gerçekten güzel bir kampanya gerçekleştirdik. Neden mi? Belediye başkanı, seçmenler ve vatandaşlar arasında samimi bir bağ kuruldu. Kampanya boyunca güler yüzlü ve mutlu bir atmosfer hakimdi. Her zaman ufak tefek aksaklıklar olabilir, ben ona yüzde 99 diyorum" dedi.

"5 YIL DAHA YOLUNA DEVAM EDECEK"

Ataç, Eskişehir'de deneyimli seçmenler olduğunun altını çizerek, "Sadece Tepebaşı'nda değil, tüm Eskişehir'de deneyimli seçmenlerimiz var. Yıllardır bize oy veriyorlar ve kime oy verip vermeyeceklerini çok iyi biliyorlar. Bu konuda eminim. Kırsal bölgeler de dahil olmak üzere Eskişehir'de CHP iktidarı devam edecek ve sosyal belediyecilik anlayışıyla tüm dallarda örnek teşkil eden Eskişehir, 5 yıl daha yoluna devam edecek." şeklinde konuştu.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi