alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Yıldız Kız Ve Erkek Müsabakaları Tamamlandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yıldız Kız Ve Erkek Müsabakaları Tamamlandı
A
a

Afyonkarahisar Yıldız Kız Ve Erkek Müsabakaları Tamamlanırken, Yıldız Kızlarda, Kadınana İmamhatip Ortaokulu Birinci Olurken Erkeklerde İse, Şehit Mehmet Dama Yatılı Bölge Ortaokulu Birinci Oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Yıldız Kız ve Erkek müsabakaları tamamlanırken, yıldız kızlarda Kadınana İmamhatip Ortaokulu, erkeklerde ise Şehit Mehmet Dama Yatılı Bölge Ortaokulu birinci oldu.
Okul sporları faaliyet programında yer alan yıldız kız ve erkek müsabakaları Tınaztepe Spor Salonunda sona erdi. 8 erkek ve 7 kız takımının katıldığı müsabakalarda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi. Afyonkarahisar’da Okul Sporları Badminton müsabakaları heyecan dolu anlara sahne oldu. Toplamda 15 takımın katıldığı karşılaşmalarda 65 sporcu ter döktü. Badminton maçları neticesinde; yıldız kızlarda, Kadınana İmamhatip Ortaokulu birinci, Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokulu ikinci, Ayşegül Arsoy Ortaokulu üçüncü, Şuhut Atatürk Ortaokulu dördüncü oldu. Erkeklerde ise Şehit Mehmet Dama Yatılı Bölge Ortaokulu birinci, Kırka Şehit Ramazan Bağlan Ortaokulu ikinci, Çobanlar Yavuz Selim Ortaokulu üçüncü, Şuhut Atatürk Ortaokulu ise dördüncü oldu. Karşılaşmaların tamamlanmasının ardından düzenlenen ödül töreni ile takımlara kupa ve madalyalarını Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu verdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat