alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Yakın: "Durmadan, Dinlenmeden Yardım Faaliyetlerini Sürdüreceğiz"

Videoyu Aç Yakın: "Durmadan, Dinlenmeden Yardım Faaliyetlerini Sürdüreceğiz"
A
a

Ak Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilmesinin Ardından Kızılay’Daki Şube Başkanlığı Görevinde Ayrılan Fatih Okyar’In Yerine Mehmet Yakın Seçildi. Yakın, Durmadan, Dinlenmeden Yardım Faaliyetlerini Sürdürmeye Devam Edeceklerini Söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şube Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Yakın, durmadan, dinlenmeden yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.
Yakın göreve gelmesinin ardından basın mensuplarıyla tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Yakın, gönüllülerle birlikte yardımlara devam edeceklerini ifade etti. Yakın konuşmasına şöyle sürdürdü:
“Fatih Okyar başkanımız artık bizim sahadaki en büyük gönüllümüz ve destekçimizdir. Biz de aynı hassasiyet ekibimizle birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Geçtiğimiz hafta başkanımız Fatih Okyar bir siyasi partinin yönetim kuruluna seçildiğinden dolayı iki görevin birlikte yürütülmesinin etik olmayacağı ve Kızılay gibi hassas bir kuruma zeval gelmemesi için istifa edince, yönetim kurulumuz tüzüğümüzün ilgili maddesi gereği Salı günü bir toplantı yapıp oy birliği ile beni başkan seçmişlerdir. Bu bir nöbet değişimidir. Fatih Okyar yaptığı basın toplantısında yönetim kurulumuzun 2 yıllık faaliyetlerini ve çalışma hassasiyetlerini detaylı bir şekilde açıkladı. Artık kendisi bizim sahadaki en büyük destekçimiz ve gönüllümüzdür.”
Yakın’ın açıklamasının ardından toplantı sona erdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat