alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Yağış Sonrasında Tüm İmkanlarıyla Seferber Oldu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yağış Sonrasında Tüm İmkanlarıyla Seferber Oldu
A
a

Bilecik Belediyesi Bünyesinde Faaliyet Gösteren Farklı Müdürlüklere Bağlı Yaklaşık 200 Kişilik Ekip, Aşırı Yağış Sonrasında Oluşan Olumsuzlukları Gidermek İçin Sabahın Erken Saatlerinden İtibaren Mesaiye Başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren farklı müdürlüklere bağlı yaklaşık 200 kişilik ekip, aşırı yağış sonrasında oluşan olumsuzlukları gidermek için sabahın erken saatlerinden itibaren mesaiye başladı.
Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı’ndan (AFAD), Bilecik’in de içinde bulunduğu 11 il için kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısının ardından, ekiplerin saha çalışmaları sürüyor. Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ve başkan yardımcıları da çalışmalara destek verdi. Başta Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı çalışanlar olmak üzere birçok birim personeli, biriken çamur ve çöpleri toplayarak, cadde ve sokaklarda yıkama işlemi başlattı.
Zabıta Müdürlüğü ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekiplerinin de talep ve şikayetleri aldığı çalışmalar çerçevesinde, su basan evlerde belediye çalışanları tarafından temizlik çalışması yapıldı.
Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı çalışanlar da kurum bahçeleri ve sitelerde meydana gelen ağaç kırılma olaylarına müdahale ederek, kırılan ağaçları temizleyip yolları açtı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat