alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Yiğitbaşı Afet Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Yiğitbaşı Afet Bölgesinde İncelemelerde Bulundu
A
a

Afyonkarahisar’Da Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Yoğun Yağış Sonrası Oluşan Sel Ve Su Baskınlarında Mağduriyet Yaşayan Esnaf Ve Vatandaşları Ziyaret Ederek Yaşanan Mağduriyetin Giderilmesi İçin Gereken Desteğin Sağlanacağını Söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, yoğun yağış sonrası oluşan sel ve su baskınlarında mağduriyet yaşayan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yaşanan mağduriyetin giderilmesi için gereken desteğin sağlanacağını söyledi.
Afyonkarahisar’da dün belirli aralıklarla devam eden yoğun sağanak yağışı sonrası oluşan sel suları nedeniyle birçok ev ve iş yerini su bastı. Bu çerçevede iş yeri sahipleri ve evlerini sel suları basan vatandaşlar mağduriyet yaşadı. Harekete geçen Vali Yiğitbaşı, zarar gören esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek, dert ve sıkıntılarını dinledi. Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Yiğitbaşı, mağduriyetlerin giderilmesi noktasında gereğinin yapılacağını söyledi.
Öte yandan Vali Yiğitbaşı’na, Vali Yardımcısı Ömer Tekeş ile Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Buldan da eşlik etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat