alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Kızılkaya Bu Yıl Öğrencileriyle Buluşacak Tıp Fakültesi’Ni Ziyaret Etti

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Kızılkaya Bu Yıl Öğrencileriyle Buluşacak Tıp Fakültesi’Ni Ziyaret Etti
A
a

Vali Kızılkaya, Şeyh Edebali Üniversitesi’Ni Ziyaret Etti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Şeyh Edebali Üniversitesi ziyaretinde Tıp Fakültesi’nde incelemelerde bulunan Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, “Tıp Fakültesi’yle birlikte Bilecik’imizin sağlık ve eğitiminde önemli gelişmeler yaşanacaktır” dedi.
Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir’i ziyaret etti. Vali Kızılkaya, rektörlük binasına geçerek üniversite de gerçekleştirilen çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi aldı. Görüşmenin ardından Rektör Beydemir ile birlikte üniversite kampüsünü gezen Vali Kızılkaya, fakülteler hakkında bilgi aldı. Yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Vali Kızılkaya, bu yıl öğrencileriyle buluşacak olan Tıp Fakültesi’ni ziyaret etti. Laboratuvarları ve uygulama alanlarını inceledi.
Görüşmenin ardından Vali Kızılkaya, “Tıp Fakültesi’yle birlikte Bilecik’imizin sağlık ve eğitiminde önemli gelişmeler yaşanacaktır” dedi. Kızılkaya, Prof. Dr. Şükrü Beydemir’in şahsında tüm yöneticileri ve öğretim üyelerini, üniversite personelini kutladı ve çalışmalarında başarılar diledi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat