alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Çiçek Prematüre Bebeklerin Beslenmesini Sağlayan Cihazı Yerinde İnceledi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Çiçek Prematüre Bebeklerin Beslenmesini Sağlayan Cihazı Yerinde İnceledi
A
a

Afyonkarahisar Vali Gökmen Çiçek Kosgeb Desteği, Üniversite-Sanayi İş Birliğiyle Geliştirilen Yerli Ve Milli Tasarım Tpn Yazılımı Ve Dolum Cihazı Üretimi Yapan Firmayı Ziyaret Edip Prematüre Bebeklerin Ve Daha Büyük Hastaların Damar Yoluyla Beslenmesinde Kullanılan Cihaz Hakkında Bilgi Aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Vali Gökmen Çiçek KOSGEB desteği, üniversite-sanayi iş birliğiyle geliştirilen yerli ve milli tasarım TPN yazılımı ve dolum cihazı üretimi yapan firmayı ziyaret edip prematüre bebeklerin ve daha büyük hastaların damar yoluyla beslenmesinde kullanılan cihaz hakkında bilgi aldı.
Vali Çiçek, programları kapsamında firma ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Vali Çiçek hem şehri tanıyor hem de üretimi ve firmaların genel durumunu yerinde inceledi. KOSGEB desteği, üniversite-sanayi iş birliğiyle geliştirilen yerli ve milli tasarım TPN yazılımı ve dolum cihazı üretimi yapan Biohenge firmasını ziyaret eden Vali Çiçek, özellikle prematüre bebeklerin ve daha büyük hastaların damar yoluyla beslenmesinde kullanılan cihaz hakkında bilgi aldı.
Ardından Afyonkarahisar 2. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Koçak’ı ziyaret eden Vali Çiçek, Başkan Koçak ve yönetim kurulu üyelerinden sanayinin genel durumu, esnafların talepleri ve sanayide yapılacak çalışmalar konusunda bilgiler aldı.
Son olarak bir orman ürünleri firmasını ziyaret eden Vali Çiçek, firma yetkilisinden yürütülen çalışmalar, üretimi yapılan ürünler, satış ve pazarlama konularında bilgiler aldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat