alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Çiçek: "Hiçbir Alçaklığa Hiçbir Hainliğe İzin Vermeyeceğiz"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Çiçek: "Hiçbir Alçaklığa Hiçbir Hainliğe İzin Vermeyeceğiz"
A
a

Afyonkarahisar’Da 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Dolayısıyla Düzenlenen Etkinlikte Konuşan Vali Gökmen Çiçek, 15 Temmuz’Un Türk Tarihi İçin Dönüm Noktası Olduğunu İfade Ederek: “Biz İnşallah Bugün Olduğu Gibi Bundan Sonra Bu Ülkede Hiçbir Alçaklığa Hiçbir Hainliğe İzin Vermeyeceğiz. Ülkemizi İşgal Ettirmeyeceğiz” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, 15 Temmuz’un Türk tarihi için dönüm noktası olduğunu ifade ederek, “Biz inşallah bugün olduğu gibi bundan sonra bu ülkede hiçbir alçaklığa hiçbir hainliğe izin vermeyeceğiz. Ülkemizi işgal ettirmeyeceğiz” dedi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Zafer Meydanı’nda bir program düzenlendi. 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5’nci yılı dolayısıyla Zafer Meydanı’nda düzenlen etkinliğe katılan vatandaşların üzeri polis tarafından arandıktan sonra alana alındı. Binlerce vatandaş elinde Türk bayraklarıyla alanı doldurdu. Gerçekleştirilen etkinlik aaygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İl Müftüsü Sinan Kazancı tarafının okunan duanın ardından açıklamalarda bulunan Vali Gökmen Çiçek, 15 Temmuz’un Türk tarihi açısından dönüm noktası olduğunu söyledi.

"Afyonkarahisarlılara da minnet borçluyuz"
Vali Gökmen Çiçek, Türk milletinin hiçbir alçaklığı ve hainliğe izin vermeyeceğini ifade ederek, şunlar söyledi:
“Afyonkarahisar kurtuluşun şehridir. Kurtuluş Savaşı’nda, Büyük Taarruz’da Afyonkarahisarlılar hep cephelerdeydi. 15 Temmuz 2016 yılında da görüntülere baktık. Geçen sene de gördük Afyonkarahisarlılar meydanlardaydı. Herkes sokaklardaydı. Afyonkarahisarlılara da minnet borçluyuz. Biz inşallah bugün olduğu gibi bundan sonra bu ülkede hiçbir alçaklığa hiçbir hainliğe izin vermeyeceğiz. Ülkemizi işgal ettirmeyeceğiz.”
Konuşmaların ardından devam eden program geç saatlerde kadar sürdü.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat