alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Ünlü oyunculardan termik santrale tepki

Videoyu Aç Ünlü oyunculardan termik santrale tepki
A
a

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Altan Erkekli ve özellikle komedi dalında karşımıza çıkan tiyatro oyuncusu Veysel Diker, Kent Konseyi’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Altan Erkekli, kente yapılması planlanan termik santralle ilgili “Eskişehirlilerin aleyhine olacak her türlü girişimin karşısındayım” dedi.

Kent Konseyi’ne özel gerçekleştirilen sohbette, ünlü sanatçılar kente her geldiklerinde daha da geliştiğini gördüklerini ve Anadolu’nun çağdaş kenti olarak Türkiye’nin her ilinden Eskişehir’e turistlerin geldiğini bildiklerini söylediler.

Ünlü oyunculardan termik santrale tepki

Kent Konseyi üyeleri ile tanışmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Erkekli “Her biriniz şehriniz için çalışan, değerli insanlarsınız. Çalışmalarınız, özellikle gençlerimize tiyatroyu, sanatı sevdiren projeleriniz takdire şayan. Ayrıca şehre yapılması planlanan termik santral ile ilgili Eskişehirlilerin aleyhine olacak her türlü girişimin karşısındayım. Sizlerin kentinizin havasını, suyunu, toprağını korumak adına yaptığınız ciddi uyarıların yetkililer tarafından dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda yaptığınız çalışmalar dolayısıyla hepinizi tebrik ediyor, bugün buradaki misafirperliğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi. Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu ise nazik ziyaretleri için Erkekli ve Diker’e teşekkür ederek “Tiyatro insana dünyayı göstermek, değişik insanları anlatmak, onların ne  düşündüklerini, ne hissettiklerini, nasıl davrandıklarını göstermek için gerekli. Tiyatro insanı insana yaklaştırır. En çok da insana insanı sevdirmek için gereklidir. Eskişehirli tiyatro severlerinin beğenisini kazanan sizleri konseyimizde ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduk. Sıcak sohbetiniz her birimizin hafızasında özel bir anı olarak kalacaktır” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon
Ahmet Yılmaz 16 Ocak 2018 12:57

Önce gidin Somaya Somalılarla konuşun.Şu anda Somalılar hem madenden(kömür) hemde termik santraldan memnunlar.Diyorlar ki bir termik santral daha yapılsın. Sizler gibi her şeye istemezükçüler bunu da niye istemiyorsunuz.Zamanında boğaza köprüye ve hava alanlarına itiraz edenlerden ne beklenebilir. KK nın iktidara gelmesini bekleyin çıkmaz ayın son çarşambasında iktidara gelirse o yapmayabilir. İt ürür kervan yürür Bu iş ya olacak ya olacak o kadar.İstediğiniz kadar kudurun kuduruklar sizi gidiler......

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat