alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Ülkü Ocakları İftarda Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ülkü Ocakları İftarda Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
A
a

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, İftar Yemeğinde Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi. Ramazan Ayında Birik Ve Beraberliğin En Üst Noktaya Çıktığını Söyleyen Diler, Gençlerin Bilinçli Bir Nesil Olarak Yetişmesi Noktasında Önemli Bir Görev Üstlendiklerini Söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, iftar yemeğinde basın mensupları ile bir araya geldi. Ramazan ayında birik ve beraberliğin en üst noktaya çıktığını söyleyen Diler, gençlerin bilinçli bir nesil olarak yetişmesi noktasında önemli bir görev üstlendiklerini söyledi.
Her yıl geleneksel hala gelen iftar buluşmalarında Afyonkarahisar Ülkü Ocakları, basın mensupları ile bir araya geldi. İftar yemeğinde, konuşan Diler, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayına bizleri kavuşturan Cenab-ı Hak’a şükrediyorum. Ülkü Ocakları olarak, özellikle üniversite, lise ve ortaokul düzeyi olmak üzere bilinçli bir genç nesil yetiştirmek için üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Özellikle akademik anlamda önemli projeler üzerinde bir birinden değerli isimlerle gençlerimizi bir araya getiriyoruz. Ülkücü camia olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için çalışmaya devam edeceğiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat