alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Türkü İsteyen Protokolden Dişlerinin Yaptırılması Sözünü Aldı,

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Türkü İsteyen Protokolden Dişlerinin Yaptırılması Sözünü Aldı,
A
a

Afyonkarahisar’Da Gerçekleştirilen Ve Protokolünde Katıldığı Törende, Sahneye Çıkan 67 Yaşındaki Teyze Diyalogları İle Herkesi Gülümsetirken, Kendisinden Türkü İsteyen Protokol Üyelerine ‘Dişlerim Yok’ Diyerek Söylemek İstemeyince Üniversite Hastanesinin Rektöründen Dişlerinin Yaptırılması Sözünü Aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen bir törende sahneye çıkan 67 yaşındaki kadın, sözleriyle herkesi gülümsetirken kendisinden türkü isteyen protokol üyelerine "dişlerim yok" diyerek türkü söylemek istemeyince, üniversite hastanesinin rektöründen dişlerinin yaptırılması sözünü aldı.
Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde kurulan albikere.com 1. yılını kutladı. Her alışverişte bir öğrenciye burs imkânı sağlayan, öğrencilerin ve üreten kadınların hayatlarına dokunan albikere.com birinci yılına özel kampanyalar ile birçok tüketiciye kazandırdı. Bir termal otelde düzenlenen 1. yıl kutlama törenine Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve protokol üyeleri katıldı.
Gerçekleştirilen törende sunucunun sahneye davet ettiği Hanife Çığ (67), Sinanpaşa İlçe Kadın Kültür Evi’nde erişte, kuşburnu gibi ürünler ürettiklerini ve bunları sattıklarını ifade etti. İlçe kaymakamı ile birlikte valinin de kadın olduğunu ve bu yüzden kadınlar olarak daha güçlü olduklarını dile getirdi.
Ardından sunucunun türkü söylemesini istediği Çığ, ‘Türkü söyleyemem, diş olmadığından türkü de olmuyor" dedi. Sunucunun daha sonra "Ssenin dişlerini yaptıralım Hanife Teyze" demesi üzerine sahneye gelen Vali Yiğitbaşı mikrofonu alarak Hanife Teyze’ye sarılıp, “Üniversite rektörümüz biz yaptıralım dişlerini” dedi. Bunun üzerine katılımcılar valinin Hanife Teyze’ye jestini ayakta alkışladı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat