alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Tanıtım Tırı Kütahya’Da

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tanıtım Tırı Kütahya’Da
A
a

Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tarafından Oluşturulan 'İlk Evim, İlk İş Yerim Ve İlk Evim Arsa' İsimli Tanıtım Tırı Zafer Meydanı’Nda. Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Ve Ak Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Tırı Ziyaret Ederek Yetkililerden Bilgi Aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından oluşturulan ’İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa’ tanıtım tırı Zafer Meydanı’na geldi. Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık ve AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, tırı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından geçekleştirilecek sosyal konut, arsa ve iş yeri projesinin tanıtımı için hazırlanan ’İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa’ isimli tanıtım tırı, Zafer Meydanı’nda vatandaşların merak ettikleri soru ve projenin detaylarını öğrenmeleri için park edildi. Vatandaşlara projenin ayrıntılarının anlatıldığı tırı ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay ile birlikte sanal gerçeklik gözlüğüyle Kütahya’da yapılacak evleri gezdi ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İbrahim Çatladan’dan kampanyaya dair bilgiler aldı.
Öte yandan proje çerçevesinde Kütahya’da 2 bin 50 sosyal konut, 12 bin konut arsası vatandaşlara teslim edilecek.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat