alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Şuhutlu Öğrenciler Yemek Yarışmasından 6 Madalya İle Döndü

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Şuhutlu Öğrenciler Yemek Yarışmasından 6 Madalya İle Döndü
A
a

Türkiye’Nin En Büyük Gastronomi Yarışmalarının Düzenlendiği Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde, Afyonkarahisar’In Şuhut Şehit İbrahim Imış Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü, Şuhut’A Altın Madalya Kazandırmak İçin Kolları Sıvayan Genç Aşçılar Üstün Bir Başarı Sergiledi. Genç Aşçılar Yarışmayı; 1 Altın.1 Gümüş Ve 4 Bronz Madalya İle Tamamladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışmalarının düzenlendiği Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri’nde, Afyonkarahisar’ın Şuhut Şehit İbrahim Imış Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencileri 1 altın, 1 gümüş ve 4 bronz madalya aldı.
Şuhut Şehit İbrahim Imış Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi genç aşçıları, Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) ile Dünya Aşçılar Birliği (WACS) işbirliğinde düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışmalarına sahne olan 18. Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde, büyük bir başarıya imza attı. Şuhut’u temsil eden Duygu Yonca altın madalya, Kübra Şahangümüş madalya, Fatma Karakuş, Bekir Altın, Havva Satışmış ve Melike Esra Şen bronz madalya kazandı. Genç yarışmacıların başarısı memleketleri Şuhut’ta sevinçle karşılandı.
Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu öğrencilerin sağladığı başarıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehit İbrahim Imış Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Öğrencilerimiz başarısıyla ilçemize adeta büyük bir sevinç yaşatmıştır. İlçemize 6 madalya ile dönen sevgili öğrencilerimize ilçemize bu gururu yaşattıkları için canı gönülden teşekkürlerimi iletiyor tekrar başarılarının devamını canı gönülden diliyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir