alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Silahlı kavgada 1 kişi elinden yaralandı

Videoyu Aç Silahlı kavgada 1 kişi elinden yaralandı
A
a

Eskişehir'de çıkan kavgadan silah sesleri yükseldi. 

Kavga, Yenidoğan Mahallesi Ali Rıza Efendi Caddesi üzerinde bulunan bir kıraathane önünde çıktı. Kıraathane önünde M.D., (55) oğulları G.D. (20) ve O.D. (23) ile birlikte tost yapıp satıyordu. Olay sonrası M.D., alınan ifadesinde; kıraathane sahibi M.S.'nin (28) elini beline atarak, "Burada ekmeğinizi bizden yiyorsunuz lan" gibi sözler söylediğini, aralarında arbede çıktığını, şahsın tehdit-hakaret ettiğini, arabasından aldığı tabanca ile ateş ede ede yanlarına doğru gelmeye başladığını, diğer oğlu U.D.'nin (26) şahsın yanına gidip elini tuttuğunu, oğlunun elinden yaralandığını, ama silah yarası olup olmadığını bilmediğini beyan etti.

Kıraathane sahibi M.S. ise; işlettiği kahvehaneye giren M.D.'nin hakaret ettiğini, oğulları ile birlikte kendisini darp ettiklerini, kendisinin araçta bulundurduğu silahını alarak şahısları korkutmak maksatlı havaya ateş ederek üzerlerine gittiğini, şahısların silahı elinden alıp kendisini darp ettiklerini ifade etti.

Olayla ilgili tabanca muhafaza altına alınırken, soruşturma devam ediyor.
 
1000
icon
Es 30 Ocak 2018 20:27

Bir zamanlar şehrimiz ne kadar güvenli ve huzurluydu. Şimdilerde ise deyim yerindeyse ailemizle sokağa çıkmaya korkar olduk.

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat