alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Sevimli Ayı Balkız’In Çocuk Kitabı Çıktı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sevimli Ayı Balkız’In Çocuk Kitabı Çıktı
A
a

Afyonkarahisar’In İhsaniye İlçesinde Görev Yapan Türkçe Öğretmeni Halil Kuru, Fazla Bal Yemesi Sonucu Sevimliliğiyle Dikkatleri Üzerine Çeken Yavru Ayının "Sevimli Ayı Balkız" İsimli Çocuk Kitabını Yazdı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde görev yapan Türkçe Öğretmeni Halil Kuru, fazla bal yemesi sonucu sevimliliğiyle dikkatleri üzerine çeken yavru ayının "Sevimli Ayı Balkız" isimli çocuk kitabını yazdı.
Çocuk Edebiyatı alanında bilimsel araştırmaları ve makaleleri olan Halil Kuru, çocukların dikkatini çeken bir olay sonucu, yazmış olduğu bu kitap ile çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı kazanmasını hedeflediğini ifade ederek, "Sosyal medyada yer alan paylaşımlarda, sevimli halleriyle çocuklarımızın dikkatini çeken yavru ayının, sevilen bir karakter olarak kitaplarda da yer almasını istedim. Bu sebeple içerisinde sevgi, saygı, yardımlaşma ve arkadaşlık gibi önemli değerleri barındıran, Balkız isimli yavru ayının baş karakter olduğu, macera içerikli bu kitabı yazdım ve çocuklarımıza armağan ettim. Bu süreçte bana destek olan herkese çok teşekkür ederim" dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat