alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Sandıklı’Da Zincir Marketlere Yönelik Denetim

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sandıklı’Da Zincir Marketlere Yönelik Denetim
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi Tarafından İlçedeki Zincir Marketlere Yönelik Raf Ve Kasa Fiyat Denetimi Gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi tarafından ilçedeki zincir marketlere yönelik raf ve kasa fiyat denetimi gerçekleştirildi.
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda zabıta müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarındaki dalgalanma ile kasa ve raf fiyatları arasındaki tutarsızlık konularında ilçemizdeki marketlerde denetimlerine başlandı. Denetimlerle ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl, “Son zamanlarda temel ihtiyaçlara yönelik sağlıksız fiyat artışları ile ilgili Belediyemize gelen ihbar ve şikâyetlerin değerlendirilmesi için ilçemizde bulunan marketlerde denetim yapmak üzere zabıta ekiplerimizi görevlendirdik. Yapılan uygulamalar neticesinde temel ihtiyaç maddelerinin an itibarı ile raf ve kasa fiyatlarının denetimi ile bu fiyatların kayıt altına alınması sağlanmıştır. Önümüzdeki hafta için piyasa koşullarına uygun olarak indirimlerin vitrinlere yansıması için gerekli çalışmalar yapılarak, mevcut veriler paydaş ve diğer yetkili idarelerle paylaşılarak, tedbirlerin ve yaptırımların uygulanacağından hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Sandıklı Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın haklarını savunmaya, ilçemizin huzur ve esenliğine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir