alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Osmaneli Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Çeşmeci 3’Üncü Kez Güven Tazeledi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Osmaneli Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Çeşmeci 3’Üncü Kez Güven Tazeledi
A
a

Osmaneli Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Çeşmeci, Olağan Genel Kurul Kongresinde Güven Tazeledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Osmaneli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Çeşmeci, başkanlık için tek aday olarak girdiği olağan genel kurul kongresinde güven tazeledi.
Osmaneli Belediyesi Göksu Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda başkanlık seçimine tek listeyle katılan mevcut Başkan Emin Çeşmeci, oda üyelerinin çoğunluğunun oylarını alarak üçüncü kez başkanlığa seçildi. Genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Tek aday olduğu seçimde konuşan Çeşmeci, “İçinizden biri olarak siz şoför arkadaşlarımızın dertlerini, sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Görev süremiz içerisinde şoförlerimizin sıkıntılarını çözmek için ve değerli üyelerimizin haklarını ön planda tutmaya gayret gösterdik, bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz. Üyelerimizin bizlere yeniden görev ve sorumluluk vermesi onur vericidir. Ben ve ekibim bu sorumluluk bilinci içerisinde şoför arkadaşlarımızın sorunlarına çare bulmaya devam edeceğiz. Ayrıca oda olarak kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz. Bizlere güvenen, değer veren arkadaşlarımızı mahcup etmeyeceğiz" şeklinde konuştu.
Genel kurula Belediye Başkanı Münür Şahin, Bilecik Birlik Başkanı Halit Gölcan, Osmaneli Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Aydın Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Orhan Uğur, Minibüsçüler Odası Başkanı Serkan Gür, siyasi parti başkanları ve üyeler katıldı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir