alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Osmaneli’Nde 3 Jandarma Personeline Takdir Belgesi Verildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Osmaneli’Nde 3 Jandarma Personeline Takdir Belgesi Verildi
A
a

Osmaneli İlçesinde, Adli Ve Asayiş Olaylarıyla İlgili Özverili Çalışmalara İmza Atan 3 Jandarma Personeli Cumhuriyet Savcıları Tarafından Ödüllendirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, adli ve asayiş olaylarıyla ilgili özverili çalışmalara imza atan 3 jandarma personeli Cumhuriyet Savcıları tarafından ödüllendirildi.
İlçe Adliye binasında düzenlenen başarı belge törenine, Cumhuriyet savcıları Caner Özler, Onur Can Sezer, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Eyüp Uzun, Jandarma Astsubay Kerem Keler, Jandarma Astsubay Emre Sağlam katıldı. Cumhuriyet Savcıları Özler ve Sezer, 3 jandarma personeli ‘Takdir Belgesi’ ile taltif edip, adli ve asayiş olayları başta olmak üzere özverili ve titiz çalışmalarından dolayı kutladı.
Cumhuriyet savcıları Özler ve Sezer, ”İlçemizin huzur ve güvenini sağlanmasında kendi sorumluluk alanlarında asayiş ve adli olaylar başta olmak üzere özverili çalışmaları ve örnek davranışlarından dolayı 3 jandarma personelimize takdir belgesi ile takdir edilenleri ve tüm jandarma personellerine görevlerinde başarılar diliyoruz” dediler.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı