alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Osb’De Sanayicilere Finans Eğitimi Verildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Osb’De Sanayicilere Finans Eğitimi Verildi
A
a

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (Osb) Bölge Müdürlüğü’Nde Zafer Kalkınma Ajansı Desteği İle Teknik Destek Programı Kapsamında Sanayicilere “Yöneticiler İçin Finans Eğitimi” Verildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Bölge Müdürlüğü’nde bir kalkınma ajansı desteği ile teknik destek programı çerçevesinde sanayicilere “Yöneticiler İçin Finans Eğitimi” verildi.
OSB toplantı salonunda düzenlenen finans eğitimi Prof. Dr. Cantürk Kayahan tarafından verildi. Kayahan yaptığı açıklamada, OSB yöneticilerine yönelik finans eğitimlerinde birçok önemli konuya değindiklerini ifade ederek şöyle konuştu:
“Bugün Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgemizde yöneticiler için finans eğitimi düzenledik. Bu eğitim çerçevesinde bugün finans kavramları, finans yöneticilerinin görevleri, finans yöneticilerini dikkate alması gereken göstergeler ve finansal piyasalar ve araçlar üzerine değerlendirmeler yaptık. Eğitimlerimizde özellikle mali tablolara değindik. Firmaların mali tablo verilerini değerlendirip, açıklamaya çalıştık. Önümüzdeki hafta yapacağımız eğitimlerde de özellikle yatırımlar üzerinde durup, fizibilite çalışmalarını özetlemeye çalışacağız. Eğitimimizin son gününde ise geleceğe yönelik öneriler ve güncel finansal araçlar, işletmelerin yaşadığı finansal problemler ve bunlara örnek olaylar ile çözümler gibi alternatifler üretmeye çalışacağız.”
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat