alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Öğrencilerden Zafer Meşalesinin Yakıldığı Topraklara Ziyaret

Videoyu Aç Öğrencilerden Zafer Meşalesinin Yakıldığı Topraklara Ziyaret
A
a

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi 1. Sınıf Öğrencileri, Şuhut İlçesinde Atatürk Evi, Kocatepe Anıtı Ve Yüzbaşı Agah Efendi Şehitliği’Ni Ziyaret Etti.

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi 1. sınıf öğrencileri, Şuhut ilçesinde bulunan Atatürk Evi, Kocatepe Anıtı ve Yüzbaşı Agah Efendi Şehitliğini ziyaret etti.
Turizm Fakültesi 1. sınıf öğrencileri, profesyonel alan kılavuzu Serhat Tugan rehberliğinde ilk olarak Atatürk Evini ziyaret etti. Doç. Dr. Özcan Zorlu ve Arş. Görevlisi Ali Kabakulak’ın önderliğinde büyük taarruzun başladığı Atatürk Evine gelen öğrenciler Tugan’dan tarihi önem taşıyan değerler ile ilgili bilgiler edindi. Atatürk Evi ziyareti esnasında tarihi önem taşıyan değerlere hayran kalan öğrenciler Şuhut ilçesini çok sevdiklerini belirtti. Atatürk Evi ziyaretinin ardından Kocatepe Anıtı ve Yüzbaşı Agah Efendi Şehitliğini ziyaret ederek Serhat Tugan’dan burada da bilgiler aldı. İlçenin tarihi değeri konusunda fikirler edinen öğrenciler, bol bol fotoğraf çekti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat