alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kütahya’Da Yeni Yerleşim Alanlarına Kanalizasyon Hattı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Yeni Yerleşim Alanlarına Kanalizasyon Hattı
A
a

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, İnköy Mahallesi Sınırları İçinde Yer Alan Yeni Yerleşim Alanlarına Yapımı Devam Eden Kanalizasyon Hattı Döşeme Çalışmalarını Yerinde İnceledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, İnköy Mahallesi sınırları içinde yer alan yeni yerleşim alanlarına yapımı devam eden kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Şehrin farklı noktalarında ihtiyaçlara göre devam eden asfalt, kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu hattı döşeme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İnköy Mahallesi sınırları içinde yapımı süren kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını inceledi.
Başkan Işık, inceleme sonrasında yaptığı açıklamada 2 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon hattı ile yeni yerleşim bölgelerinin önemli bir sorununu çözüme kavuşturduklarını belirtti.
Başkan Işık, “İnköy Mahallesi sınırları içinde yapılmakta olan kanalizasyon hattı döşeme işini ziyaret ettik. Yaklaşık 2 kilometre uzunluğunda bir hat ile bugüne kadar kanalizasyonu olmayan yeni yerleşim yerlerimizin kanalizasyon hatları bağlanmış olacak. Ayrıca yağmur suyu ve içme suyu hatları da yapılacak. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu bölgenin önemli bir sorunuydu. Hatlarımız döşenince yeni yerleşim yeri olarak bu bölgemizde rahatlayacak. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat