alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kütahya’Da Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi
A
a

Kütahya’Da Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen “Birlikten Sevgi Doğar” temalı resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi
"3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü" kapsamında çocukların özel gereksinimli bireylere yönelik farkındalığını artırmak amacıyla düzenlenen "Birlikten Sevgi Doğar" temalı resim yarışması kapsamında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ortaokul öğrencilerine yönelik yapılan yarışmada birinci ve üçüncü olan öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürlüğünde verilirken, ikinci olan öğrenci ödülünü Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde aldı.
Yarışmada birinci olan Atakent Ortaokulu öğrencisi Yaşam Tosun ile üçüncü olan Hüsnü Kişioğlu Ortaokulu öğrencisi Fatmanur Esen ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’ten aldılar. Müdür Hasan Başyiğit, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Yarışmada ikinci olan Özel Tavşanlı Bil Ortaokulu öğrencisi Fatma Çakmak ödülünü Tavşanlı İlçe Millî Eğitim Müdürü Salim Karaboğa’dan aldı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir