alexa

Kazım Kurt: Ben onların ayağına giderim

Videoyu Aç Kazım Kurt: Ben onların ayağına giderim
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partili Emekli Öğretmenler Gurubunu ağırladı. 

Kendilerine Cumhuriyet Halk Partili Emekli Öğretmenler Gurubunu adını veren bir grup öğretmen, Başkan Kurt’u ziyaret etmek için Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü ile iletişime geçti. “Onlar benim öğretmenlerim, ben onların ayağına giderim” diyerek öğretmenlerin Odunpazarı Belediyesi’ne gelerek yorulmalarını istemeyen Başkan Kurt, öğretmenlerin de talebi üzerine onları Aladdin Park’ta ağırladı. 

Odunpazarı’nda barış ve demokrasinin gelişmesi için belirli dönemlerde bir araya geldiklerini belirten Cumhuriyet Halk Partili Emekli Öğretmenler Gurubu, eğitime ve öğretmenlere verdiği destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti. Başkan Kurt’u 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde gösterdiği büyük başarıdan dolayı tebrik eden öğretmenler, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi. 

Buluşmada, öğretmenlerle yakından ilgilenen Başkan Kazım Kurt, onların öneri ve taleplerini de dinledi. Bu buluşmanın kendisine çok büyük gurur ve onur verdiğini söyleyen Başkan Kurt, öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür etti. Türkiye’nin aydınlık yarınları için eğitime, çocuklara, gençlere ve öğretmenlere her zaman destek vereceklerini dile getiren Başkan Kurt, “Odunpazarı, kültürün, sanatın ve bilimin merkezi olacak” dedi. 
1000
icon
Esnaf 29 Nisan 2019 09:24

Demokratlık böyle birşey işte.İnsana saygıyla başlar.Adam gibi ADAM sın ,teşekkürler Kazım Kurt.

1 1 Cevap Yaz
Atatürkcü Öğretmenlerimize Saygısından dolayı Başkanımız Kazım Kurtu KUTLUYORUM 29 Nisan 2019 01:05

kanımız Kazım Başkanımızın davranışından dolayı kutluyorum Sosyal Demokrasi gelenek göreneklerini Uygulamasından dolayı teşekür eder Saygı ve sevgilerimi sunarım.

1 1 Cevap Yaz
2633 28 Nisan 2019 17:42

Bravo Kazım başkanım. Yarın da maça bekliyoruz

0 1 Cevap Yaz
Alpulu 28 Nisan 2019 15:42

Başkanım kendisine yakışanı yapmış. Bende ilk öğretmenim Sümbüle Önk Hanımefendi'nin ellerinden öpüyorum.

1 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat