alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kaymakam Tortop’Dan ‘Aile Yılı’ Ziyaretleri

Videoyu Aç Kaymakam Tortop’Dan ‘Aile Yılı’ Ziyaretleri
A
a

2021 Afyonkarahisar Aile Yılı Etkinlikleri Kapsamında Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop Ve Eşi Reyhan Tortop, 1997 Yılında Hakkari De Şehit Olan Kazım Çetin ’İn Babası Mustafa Çetin, Gazi İbrahim Sayın Ve Emekli Okul Müdürü Mustafa İnce’Yi Evlerinde Ziyaret Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
2021 Afyonkarahisar Aile Yılı etkinlikleri kapsamında Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Eşi Reyhan Tortop, 1997 yılında Hakkari de şehit olan Kazım Çetin ’in babası Mustafa Çetin, gazi İbrahim Sayın ve emekli Okul Müdürü Mustafa İnce’yi evlerinde ziyaret etti.
Kaymakam Tortop’a gerçekleştirdiği ziyaretinde eşi Rehhan Ertop’ta eşlik etti. Ziyaretlerinde ardından bir açıklama yapan Kaymakam Tortop, “Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından ilan edilen 2021 Aile Yılı Projesi kapsamında, aile değerlerinin yeniden canlandırılması ve farkındalık oluşturulması adına ilçemizde mahallelerimizde ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretlerinde bizle güler güzle karşılayan tüm ailelerimize sağlık ve huzurlu ömürler diliyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat