alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kavşak Noktadaki Afyonkarahisar’Da Bayram Öncesi Karayolları Boş Kaldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kavşak Noktadaki Afyonkarahisar’Da Bayram Öncesi Karayolları Boş Kaldı
A
a

Korona Virüs Tedbirleri Kapsamında Uygulanan Tam Kapanmadan Dolayı Ege Bölgesi’Nin Kavşak Noktası Konumundaki Kentlerinden Afyonkarahisar’Da Karayolları Boş Kaldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmadan dolayı, Ege Bölgesi’nin kavşak noktası konumundaki kentlerinden Afyonkarahisar’da karayolları boş kaldı.
Ankara, Konya, Kütahya, Uşak, Isparta, Antalya, Denizli ve İzmir’in geçiş noktası olan Afyonkarahisar’daki karayolları önceki bayramlara nazaran adeta boş kaldı. Korona tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmadan dolayı karayolunda önemli bir hareket gözlenmezken, önceki dönemlerde bayram tatili boyunca milyonlarca aracın geçtiği kentteki karayolunda araç trafiği gözlenmedi. Araç trafiğinden yaşanan azalmaya rağmen tedbirleri elden bırakmayan polis ekipleri ise kentin giriş ve çıkışlarından kontrol noktaları oluşturarak uygulama yaptı. Yoldan geçen araçları durduran ekipler izin belgesi kontrolü yaptı. Durdurulan bir çok aracın ise kent içerisinde çalışma izni olan kişiler olduğu öğrenilirken, gerekli izni olmayan ve kurallara uymayan sürücüler hakkında ise tutanak tutulduğu bildirildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat