alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Karacan ziyaretinde dikkat çeken talep

Videoyu Aç Karacan ziyaretinde dikkat çeken talep
A
a

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle bürokrasinin azaldığı, yatırama, esnafa, halka yönelik daha hızlı kararlar alabilen, bilim ve teknolojide üretim üslerinin olduğu bir Türkiye planlanıyor." dedi.

Karacan, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (EESOB) Başkanı Ekrem Birsen'i ziyaretinde yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinin ardından ilk teşekkür ziyaretini esnaflıktan gelen bir kişi olarak birliğe gerçekleştirdiğini söyledi.

Türkiye'nin en büyük seçimini geçen pazar günü yaptığını belirten Karacan, şöyle devam etti:

"Kadirşinas halkımız tüm Türkiye'de olduğu gibi Eskişehir'de de hem başkanlık hem de milletvekilliği seçiminde AK Parti'yi tercih etti. Halkımıza teşekkür ederiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi bundan sonraki süreç yeni bir süreç. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile bürokrasinin azaldığı, yatırıma, esnafa, halka yönelik daha hızlı kararlar alabilen, bilim ve teknolojide üretim üslerinin olduğu bir Türkiye planlanıyor."


"Yerel seçimler de erkene alınsın"

EESOB Başkanı Ekrem Birsen de esnaf teşkilatının ve ticaret dünyasının bir talebi olduğunu belirterek, "Nasılsa bu yılı kaybettik. Kasım ayında yerel seçimleri yaparak 2019'u daha kazançlı hale getirebiliriz ülke olarak. Yerel seçimlerin de öne çekilerek gündemden çıkartılmasıyla ticaretin önü açılır. Daha güzel reformlarla, ülkemize daha iyi hizmet etme fırsatı yakalarız diye düşünüyorum." dedi.

Karacan, daha sonra semt pazarına geçerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
 

1000
icon
İSA 29 Haziran 2018 10:26

mart ayı mevsim gereği zorlayıcı bir ay. esas sebep hava şartları değildi ama rahmetli muhsin başkan bu ayda şehit oldu. ekim veya kasıma alınması iyi olur.

0 1 Cevap Yaz
Hakkı 28 Haziran 2018 22:04

Termik santral konusu önemli.İyi düşünülmeli.

2 1 Cevap Yaz
Kahveci ekremmm 😀 28 Haziran 2018 17:46

İyi olur vekilim,bir an önce mahalli seçimler yapılsın,Büyükerşen’in yaptığı parkların yerlerine toki inşaatlara başlasın,Alpu termik hızlandırılsın özledik zehir solumayı.☹️

9 6 Cevap Yaz
Bi çay,bi oralet

Hadi inşallah 3 belediyeyi de alacağız sokaklar çöplerden kurtulacak az kaldı eko.

1 3
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat