alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kahvehanelerde Oyun Yasağının Kalkmasını Böyle Kutladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kahvehanelerde Oyun Yasağının Kalkmasını Böyle Kutladı
A
a

Bilecik'te Bir Kahvehane İşletmecisi, Kademeli Normalleşmenin Üçüncü Etabına İlişkin Yayımlanan Genelge İle Oyun Yasağının Kaldırılmasını İş Yerini Dolduran İlk Müşterilerine Baklava Dağıtarak Kutladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’te bir kahvehane işletmecisi, kademeli normalleşmenin üçüncü etabına ilişkin yayımlanan genelge ile oyun yasağının kaldırılmasını iş yerini dolduran ilk müşterilerine baklava dağıtarak kutladı.
Bilecik’te kahvehaneler, kademeli normalleşmenin üçüncü etabına ilişkin yayımlanan genelge ile oyun yasağının kaldırılmasıyla ilk günden doldu. Masaları dolduranlar oyunlar oynadı. Korona virüs vakalarının azalmasının ardından İçişleri Bakanlığının kademeli normalleşmenin üçüncü etabına ilişkin yayımladığı genelge kapsamında, bugün itibariyle kahvehanelerde oyun yasağı kaldırıldı. Bilecik’te sabahın erken saatlerinde masalara oturanlar oyun oynamaya başladı. Bilecik’te kahvehane işletmecisi Engin Toku, aylar sonra mekanın dolduğunu hatırlatarak, "Aylardır bugünü bekliyoruz. Bugün kahvemiz Allah’a şükürler uzun bir aranın ardından ilk defa doldu. Ben de bugünü kutlamak için kahvemizde müşterilerimize baklava ikram ettim. Tüm kahveci arkadaşlarımıza bol kazançlar diliyorum" dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat