alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kadın Kültür Evleri’Nde Annelere Nasıl Başarılı Öğrenci Yetiştirileceği Anlatıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kadın Kültür Evleri’Nde Annelere Nasıl Başarılı Öğrenci Yetiştirileceği Anlatıldı
A
a

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'in Himayesinde Afyonkarahisar Genelinde Yürütülen Eğitim Seferberliği Kapsamında, Eğitimde Başarıyı Yükseltmek Ve Velilerin İşbirliğini Ve Desteğini Artırmak Amacıyla Kadın Kültür Evleri De Eğitim Seferberliğine Dahil Oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayesinde Afyonkarahisar genelinde yürütülen eğitim seferberliği kapsamında, eğitimde başarıyı yükseltmek ve velilerin işbirliğini ve desteğini artırmak amacıyla Kadın Kültür Evleri de eğitim seferberliğine dahil oldu.
Anne akademisi olarak tasarlanan Kadın Kültür Evleri’nde şimdiye kadar eğitimden sağlığa, spordan sanata çok boyutlu olarak verilen eğitimler sosyal ve kültürel etkinliklerle destekleniyor. Kadın Kültür Evleri, Vali Çiçek’in talimatları ile yürütülen eğitim seferberliğine dahil olacak ve ‘Başarıya İlk Adım’ adını verdikleri eğitim programları tüm Kadın Kültür Evleri’nde hayata geçirilecek.
1 Ocak 2022 tarihinden itibaren Kadın Kültür Evlerinde ‘Başarıya İlk Adım’ eğitim programları içerisinde ‘Sınav Kaygısı ve Bununla Başa Çıkma Yöntemleri, Ergen Psikolojisi, Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Sınav Sürecinde Ebeveyn Olmak’ gibi verilecek eğitimler ile kadınların veli olarak çocuklarını anlamaları ve desteklemeleri sağlanarak Eğitim Seferberliğine destek olunmaya başlandı.
Bu kapsamda ilk eğitim Çobanlar Kadın Kültür Evi’nde gerçekleştirildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir