alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Kaçan Kurbanlığı 3 Saatin Sonunda Yakalayabildiler

Videoyu Aç Kaçan Kurbanlığı 3 Saatin Sonunda Yakalayabildiler
A
a

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesinde Kaçan Kurbanlık Dana 3 Saat Sonucu Yakalandı. Büyükbaş Dananın Sahiplerinin Kıyasıya Mücadelesi Ve Vatandaşların Sinema İzler Gibi Danayı Yakalama Çalışmalarını İzlemesi İse Dikkatlerden Kaçmadı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde sahibinin elinden kaçan büyükbaş kurbanlık yaklaşık 3 saat süren kovalamaca sonrası yakalandı. Kaçan kurbanlığın yakalanmasını ise çevredeki vatandaşların film izler gibi seyretmeleri dikkatlerden kaçmadı.
Olay, Şuhut ilçesi Kurtuluş Mahallesinde meydana geldi. Mezbahane de kesime götürülen büyükbaş kurbanlık bir anda sahiplerinin elinden kurtularak kaçtı. Kurbanlığı yakalamak için sahipleri, belediye ekipleri ve vatandaşlar seferber oldu. Ortalığı bir birine katarak kaçan kurbanlık yaklaşık 3 saatin sonunda sahipleri tarafından girdiği su akışı olmayan Gali Çayında iple yakalandı. Kurbanlığın yakalanmasında sahipleri ve vatandaşların kovboylar gibi boynuna kement atmaya çalışmaları ise dikkatlerden kaçmadı.
Öte yandan, vatandaşların kurbanlığın yakalanması için verilen mücadeleyi film izler gibi seyretmeleri ise ilginç görüntüler oluşturdu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat