alexa
Fast Express tepe banner kampanya

İhsaniye Belediye Hizmet Binası Projesinde Sona Yaklaşıldı

Videoyu Aç İhsaniye Belediye Hizmet Binası Projesinde Sona Yaklaşıldı
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Geçtiğimiz Aylarda Başladıkları Belediye Yeni Hizmet Binası Projesinde Sona Gelindiğini Kaydederek, Yaklaşık 5 Milyon Tl’Ye Mal Olan Yeni Belediye Binasına Önümüzdeki Nisan Ayında Taşınabileceklerini Belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Afyonkarahisar İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, geçtiğimiz aylarda başladıkları yeni belediye hizmet binası projesinde sona gelindiğini kaydederek, yaklaşık 5 milyon TL’ye mal olan yeni belediye binasına önümüzdeki Nisan ayında taşınabileceklerini belirtti.
İhsaniye Belediyesi tarafından yapımına geçtiğimiz aylarda başlanan yeni hizmet binası inşaatında sona gelindi. Kaba inşaatı biten ve çevre düzenlemesi ile iç dekorasyon işlerinin kaldığı binanın tamamlanması için belediye ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında dahi aldıkları izin ile mesaiye devam ediyor.
Başkan Türken, projede sona gelindiğini kaydederek binanın yapımı için yaklaşık 5 milyon TL harcandığını ve bunun 2,5 milyon TL’sinin İller Bankasından sağlanan kredi ile gerçekleştirildiğini ifade etti. Başkan Türkmen, “Korona virüsten dolayı kısıtlamalarda dahi çalışıyoruz. Binamızda sadece çevre düzenlemesi ve iç dekorasyonu kaldı. Yakın bir zamanda İhsaniye halkımızın hizmetine açacağız. İşi teslim aldık yüklenici firmanın yapacağı bir iş kalmadı. 2 bin 400 metrekare olan yeni binamızda İhsaniye halkımıza hizmet vereceğiz. İş bitti her an taşınabiliriz ama kış aylarından ziyade baharda taşınmak istiyoruz. Büyükşehir olursa Afyonkarahisar İhsaniye’ye daha iyi bir hizmet verebileceğiz yeni binamız sayesinde” diye konuştu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat