alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Her türlü yardıma hazırız

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Her türlü yardıma hazırız
A
a

Odunpazarı Belediyesi meclis toplantısında konuşan Başkan Kazım Kurt, “Türk milleti tasada ve kıvançta bir olmanın getirdiği ferasetle bu işleri aşar. Sabahtan itibaren belediyemize gelen yardım önerilerini duygulanarak izledik” dedi.

Sütiş Eskişehir
Odunpazarı Belediyesi şubat ayı meclis toplantısı Kazım Kurt başkanlığında toplandı. Meclis, gündem maddelerini görüşmeden önce Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7; Elbistan ilçesinde 7,6 büyüklüğünde yaşanan depremde hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşu ile başladı.

DUYGULANARAK İZLEDİK
Odunpazarı Belediyesi’nin deprem bölgesindeki depremzedelerin yanında olduğunu söyleyen Başkan Kurt, “Türk milleti tasada ve kıvançta bir olmanın getirdiği ferasetle bu işleri aşar. Sabahtan itibaren belediyemize gelen yardım önerilerini duygulanarak izledik. Eskişehirliler felaket bölgesindeki kardeşlerimize her türlü yardımı yapmaya hazır. Sabah da biz OBAK ekibimizi gönderdik” diye konuştu.

TOPLAMA MERKEZLERİ OLUŞTURDUK
CHP Meclis Üyesi Emre Genç de belediyeye bağlı 17 halk merkezinde, aşevinde toplama merkezlerini oluşturduklarını ifade etti. Salı sabahı bir TIR yardımı deprem bölgesine göndereceklerini belirten Genç, belediyeyi arayarak yardım etmek istediğini söyleyen Eskişehirlilere teşekkür etti.

6 MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİ
Daha sonra Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği’ne gönderilmek için 4 asil, 2 yedek olmak üzere 6 meclis üyesi seçildi. Buna göre Figen Kahya, Cahide Tetik, Sibel Yeşildal, Halide Deniz asil üye; Sibel Erenoğlu ve Ali haydar Çelik de yedek üye olarak belirlendi.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat