alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Hazırladıkları İftar Sofrasıyla Davetlilerden Tam Not Aldılar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hazırladıkları İftar Sofrasıyla Davetlilerden Tam Not Aldılar
A
a

Söğüt Meslek Yüksekokulu (Myo), Lokanta Ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğrencileri Hazırladıkları İftar Sofrasıyla Davetlilerden Tam Not Aldılar.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Söğüt Meslek Yüksekokulu (MYO), Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğrencileri hazırladıkları iftar sofrasıyla davetlilerden tam not aldılar.
Şeyh Edebali Üniversitesi üst yönetimi, Söğüt MYO akademik ve idari personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Menüsü Söğüt MYO, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan iftar yemeğine Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhami Yurdakul, Genel Sekreter Doç. Dr. Cenk Karakurt, Genel Sekreter Yardımcısı Fakrullah Tohumcu, Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Özgür Özcan, Söğüt MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Zeytin, Söğüt MYO’da görev yapan akademik ve idari personelle aileleri katıldı.
Rektör Beydemir, Ramazan ayının birlik ve beraberliği pekiştirdiğine vurgu yaptığı konuşmasında, düzenlenen iftar programlarının istişare kültürü için önemine değindi. Tamamen Söğüt MYO öğrencileri tarafından ve imkanlar dahilinde hazırlanan menü, servis hizmetleri ve sunumu ile davetlilerden tam not aldı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir