alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Halil Ünal yeniden başkan...

Videoyu Aç Halil Ünal yeniden başkan...
A
a

Eskişehirspor’da İdari Asbaşkan Altan Begiter, ES TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. Begiter, “Halil Ünal devam edecek. 13 Haziran’da sağlam göreve başlayacak” dedi.

Her şey yolunda
ES TV’ye açıklama da bulanan Begiter,  “Başkan Halil Ünal, adaylık düşüncesi olan Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz’a ‘Ben bıraksam bile ekibim, çevrem ve ben size destek olacağız. Toplanacak parayı hep beraber toplayalım. Başkanlığı siz yapın’ dedi. Ancak Ünal Eskişehir’in önde gelen kişilerine hafif burukluğu vardı. Süreç normal işlemediği için bugünlere gelindi. 13 Haziran’da olacaklar gayet aşikar. Ortada ne var ne yok çok belli. Her şey şeffaf. Her şey yolunda” dedi.
 
Hepsi haber bekliyor
“Şehrin taşın altına elini sokması lazım” diyen Begiter, “Halil Ünal devam edecek. Ekibi de çok sağlam. Geride bıraktığımız sezon ilk hedef bu takımı ligde tutmaktı. Tuttuk. Şimdi de bu takımı şampiyon yapalım. Bu takım ya şampiyonluğa oynar, ya da düşmemeye. Ortası yok. Eskişehirli çocuklar verdikleri sözleri tutuyorlar. Transferde hiç giden oyuncumuz yok. İlk kez açıklıyorum. Hepsi bizden haber bekliyor” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon
İnanalım mı? 8 Haziran 2018 16:43

Hepsi bizden haber bekliyor diyorsun da hasan Hüseyin'i bizim futbolculardan saymıyorsun herhalde. Dorukhan da bizden gitmedi sanırım

0 9 Cevap Yaz
EsEs 8 Haziran 2018 10:02

Takımı borçtan kurtarın bu takım süper lige çıkar.

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat