alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Hafızlık Eğitimini Tamamlayan 7 Öğrenciye Belgeleri Verildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hafızlık Eğitimini Tamamlayan 7 Öğrenciye Belgeleri Verildi
A
a

Hafızlık Eğitimini Tamamlayan 7 Öğrenciye, Hafızlık Belgeleri Verildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, Müftülüğe bağlı Kur’an Kursları’nda hafızlık eğitimini tamamlayarak mezun olan 7 öğrenciye hafızlık belgeleri takdim edildi.
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olarak hafızlık belgesi almaya hak kazanan Kur’an Kursu öğrencilerine belgeleri İlçe Müftüsü Mevlüt Hakan Asan tarafından verildi.
Öğrencilere hafızlık belgeleri ile birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çeşitli hediyeler takdim eden İlçe Müftüsü Mevlüt Hakan Asan, “Kur’an Kurslarımızda hafızlıklarını tamamlayarak girdikleri sınavda başarılı olan ve hafızlık belgesi almaya hak kazan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Hamele-i Kur’an olan kardeşlerimizin, bundan sonraki hayatlarında Kur’an’ın ve İslam’ın hadimi olmalarını Rabbimden niyaz ediyorum. Onları yetiştiren anne-babalarına, Kur’an Kursu Öğreticisi hocalarına ve Tavşanlı halkına teşekkür ediyorum” dedi.
Hafızlık belgesi alan öğrenciler ise şunlar oldu;Merkez Kavaklı Erkek Kur’an Kursu: Ramazan Kaçar, Berk Demirel, Emre Karaduman. Kavaklı Kız Kur’an Kursu: Şeyma Kaygısız, Meryem Türkeş, Berra Türk. Sultan Selim Kur’an Kursu: Bekirhan Yaşar
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir