alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Girişimci Genç Liderler Frig Vadisi’Nin Kalbi Ayazini’Ni Gezdi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Girişimci Genç Liderler Frig Vadisi’Nin Kalbi Ayazini’Ni Gezdi
A
a

Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Ve Lider Genç Kitap Kahve Gönüllü Ekibi, Afyonkarahisar Valiliği Tarafından Gerçekleştirilen Etkinlik İle Frig Vadisi’Nin Kalbi Olarak Nitelendirilen Ayazini Köyünü Gezdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu ve Lider Genç Kitap Kahve Gönüllü Ekibi, Afyonkarahisar Valiliği tarafından gerçekleştirilen etkinlik ile Frig Vadisi’nin kalbi olarak nitelendirilen Ayazini köyünü gezdi.
Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Lider Genç Kitap Kahve Gönüllü Ekibi , Afyonkarahisar Valiliği tarafından gerçekleştirilen Ayazini’ne yapılan gezi çalışmasına katıldı. Etkinliğe Afyonkarahisar Vali Yardımcıları Mehmet Boztepe, Mehmet Keklik Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol ve İdari ve Denetim Müdürü Tuncay Eroğlu’da katıldı. Genç Kızılay Afyonkarahisar Ekibi’nin de yer aldığı programda Boztepe’nin rehberliğinde Avdalaz Kanyon Yürüyüşü’ne katılım sağlayan ekip, etkinliğe canlı bağlantı ile katılım sağlayan ve gençlerle sohbet eden Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, gençlerin daima gönüllü faaliyetlerde bulunmasını temenni ettiğini dile getirirken, her zaman destekçileri olduğunu belirtti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir