alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Gençlerden Esnafa Siftah Zarfı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gençlerden Esnafa Siftah Zarfı
A
a

Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanlığı Üyesi Gençler Dün Gece Kent Merkezindeki Esnafın Dükkan Kapıları Altından İçinde Para Olan Siftah Zarfı Attı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanlığı üyesi gençler dün gece kent merkezindeki esnafın dükkan kapıları altından içinde para olan siftah zarfı attı.
Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Şener ve yönetim kurulu üyesi bir grup genç kent merkezindeki bazı dükkanların altında içinde bir miktar para bulunan siftah zarfı attı. Zarf ile birlikte imsakiyede koyduklarını anlatan Şener, "Ramazan ayı bolluk, bereket, dayanışma ve paylaşım ayıdır. Bizler milli gençlik olarak istedik ki Ramazan ayının bu güzel iklimini tüm Bilecik’imizde hissedelim ve hissettirelim. Siftah güne bir başlangıçtır. Birbirleriyle dayanışma içerisinde olan, topluma düşküne karşı sosyal sorumluluğunu yerine getiren esnafımızın bu günkü ilk siftahı bizden olsun. Bu vesile ile esnafımızın, Bilecik’imizin ve tüm İslam âleminin ramazan ayını tebrik eder hayırlar getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ederim" dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir