alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor'da şok iddia gündemi sarstı

Videoyu Aç Eskişehirspor'da şok iddia gündemi sarstı
A
a

Eskişehirspor’da yönetime talip olduklarını belirten Talat Törenci’nin listesinde adı bulunan Ahmet Akpınar, “Kimse ile bir görüşmem olmadı. Eskişehirspor Yöneticiliğinin iyice çocuk oyuncağına dönmesi tarihimizin en sıkıntılı günlerini geçiren, Eskişehirsporumuzun sevdalısı olan bizleri son derece üzmektedir.” dedi.

Eskişehirspor haberleri: Pazar günü gerçekleştirecek olan kongre öncesinde Eskişehirspor'da belirsizlik sürüyor. Bugün sabah saatlerinde Eskişehirspor yönetimine talip olduklarını belirten Talat Törenci, Sabahattin Tetik ve Lütfü Acet’ten oluşan grubun listesinde adı geçen Ahmet Akpınar, sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunarak, konu ile ilgili herhangi bir bilgisinin olmadığını söyledi. 

Akpınar paylaşımında şu ifadelere yer verdi:  Eskişehirsporumuzda, ertelenen ve pazar günü yapılacak olan kongremiz öncesinde, Sn.Sebahattin Tetik, Lütfü Acet ve Talat Törenci'nin başı çektiği ekibin, sosyal medyada ve bazı gazetelerde gezen listelerinde benimde adımın yazılı olması tamamen bilgim dışındadır. Kimseyle herhangi bir görüşmem olmamıştır. Çocukluğumdan bu güne sevdalısı olduğum, kıymetli başkanım Halil Ünal ile birlikte şerefle yöneticiliğini yaptığım, bizler için kutsal olan,Eskişehirspor Yöneticiliğinin iyice çocuk oyuncağına dönmesi, tarihimizin en sıkıntılı günlerini geçiren,Eskişehirspor'umuzun sevdalısı olan bizleri son derece üzmektedir. En kalbi duygularımla temennim o dur ki; şehrimizin önde gelen işadamları,seçilmişleri,atanmışları,ve yüreği Eskişehirspor'umuz için atan herkesle birlikte,en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliği sağlayarak,pazar günü, şanlı Eskişehirspor'umuzu bu kötü günlerden kurtaracak samimi bir yönetim oluşması sağlanabilir ve hep birlikte şanlı günlerimize döneriz.
 
Kaynak : Esgündem26
1000
icon
Isa 23 Kasım 2019 17:07

Dune kadar osman taşı yerin dibine soktunuz adam ne yaptıysa yaranamadı geçmiş yönetimden niye hesap sormadınız kulübü bu hâle kim getirdi eskisehir sizler bitirdiniz byuk erdenmiş kurutmuş boş verin kimsenin çıkası olmazsa bu işler olmaz kimse eskişehirliyim diye hava atmasın

5 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat