alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirspor’da gözler kongreye çevrildi!

Videoyu Aç Eskişehirspor’da gözler kongreye çevrildi!
A
a

Eskişehirspor'da kongre günü yaklaşıyor. 2018-19 sezonunda kümede kalmayı başaran Eskişehirspor’da gözler artık 23 Mayıs Perşembe günü yapılacak olan Olağan seçimli mali genel kurula çevrildi. Siyah Kırmızı camiada başkanın kim olacağı merakla bekleniyor.

Eskişehirspor oldukça sancılı geçen Spor Toto 1. Lig maratonunu kümede kalarak noktaladı. Siyah Kırmızılı kulüpte artık tek gündem maddesi yapılacak olan başkanlık seçimi. 23 Mayıs Perşembe günü seçime gidecek olan Eskişehirspor’da başkanın kim olacağı merakla bekleniyor. Camiada şuana kadar resmi olarak adaylığını açıklayan tek isim Kaan Ay’ın yönetiminde ikinci başkan görevi yapan Osman Taş.

Taş’ın haricinde şuana kadar başka bir isim adaylığını açıklamadı. Eski başkanlardan Sinan Özeçoğlu’nunismi sık sık gündeme gelse de Özeçoğlu’nun adaylığa şuan için sıcak bakmadığı belirtiliyor. Eski başkan Halil Ünal ise hiçbir aday çıkmaması halinde tekrar koltuğa oturmaya hazır. Ayrıca Ünal’ın yakın arkadaşı olan Erdal Şahbaz’a liste yapması yönünde baskı kurduğu iddia ediliyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat