alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Eskişehir yolları yenileniyor

Videoyu Aç Eskişehir yolları yenileniyor
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler kendi sorumluluğunda bulunan alanlardaki caddelerde yol bakım, onarım ve asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Dumlupınar ve Hicri Sezen Caddelerinde yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

İş programları kapsamında üstyapı çalışmalarına aralıksız devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler şehir genelinde sorumluluğu bulunan alanlardaki yollarda yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Araç sürücü ve yolcularının güvenli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Göztepe Mahallesi’ndeki Dumlupınar Caddesi’nde 950 metre uzunluğundaki sağ ve sol şeritte 3’er metrelik kaldırım döşeyen ekipler, Alanönü Mahallesi’ndeki Hicri Sezen Caddesi’nde de asfalt bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Dumlupınar Caddesi’nde asfalt kaplama çalışmalarına devam eden ekipler araç sürücülerini çalışma yapılan alanlardaki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.
 
1000
icon
1453 4 Ekim 2018 18:42

Seçim yaklaşıyorya bozuk yolları bıraktılar düzgün yollarıda kazıp yeniden yapıyorlar.

0 0 Cevap Yaz
Saffet yaşar yucel 4 Ekim 2018 16:51

Eskişehir karacahoyuk Mahallesi'nde ki u şeklindeki bu yolumuz nezaman 2 araç tantanalı geçilecek şekle gelecek bu tarla sahiplerinin yerlerini ölçüp hala geri cektiremediler yolu sürecek Lee yıllardır hazine yerlerini 70 senedir Eke Eke duymadılar koyun mahallenin yolumu doyuracak 3&5 kilometre işlerimizde ki köy makalelerin yolları yapildi

0 0 Cevap Yaz
Saffet yaşar Yücel 4 Ekim 2018 16:46

Belediye kaymakam valilik bu sene yakacak yardımı yapmasını yoksa muktarlar başkanlara iletemedimi

0 0 Cevap Yaz
Saffet yaşar yucel 4 Ekim 2018 16:44

Anlayamadım

0 0 Cevap Yaz
vatandaş 4 Ekim 2018 02:00

yıllardır hendekli çukurlu bozuk yollarda çile çekdik bugüne kadar bozuk yollar neden görülmedi

0 4 Cevap Yaz
Adil 4 Ekim 2018 00:32

Ah seçim ah , ah göbeğini kaşıyanların korkusu ah.Festivalcilere neler yaptırıyorsun neler.Ama bayada keyifli oluyur.20 yıldır iki parkla kandırdıklarını zannedip seçim yaklaşınca hazır asfaltların üzerine bir kat daha kaplama yapmaları ne güzel.Yaşasın KÜLTÜR SANAT FESTİVAL. Yaşasın HALTÇILIK.......!

1 4 Cevap Yaz
akücü 3 Ekim 2018 17:25

secim yaklaşıyor nasılsa

2 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat