alexa

Eskişehir Millet Bahçesi için tarih verdi

Videoyu Aç Eskişehir Millet Bahçesi için tarih verdi
A
a

Eskişehir’in en önemli alanlarından biri olan Eski stadyum alanının yerine yapılacak Millet Bahçesi için çalışmalar başladı. Kentin en çok tartışılan konularından biri olan Millet Bahçesi projesi için adım atıldı. 

Konuyla ilgili bilgi veren AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, millet bahçesine şantiye binalarının kurulduğunu söyledi. 

“MİLLET BAHÇESİ ARALIK AYINDA BİTECEK”

Çalışmaların başladığını ve yer teslimi yapıldığını vurgulayan Nabi Avcı, “İnşallah bu sene 2019 yılı içerisinde Aralık sonuna kadar bitecek inşallah. Çalışmalar başladı. Gidip inceledim. Konteynırlar kondu. İnşaat firmasına yer teslimi yapıldı. İnşallah bu sene içerisinde bitecek. dedi. 

“500 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK”

Millet bahçesinin altına yapılması planlanan kapalı otoparktan da bahseden Avcı, “Daha önce alttaki kapalı otoparkın 700 araç civarı olacağını söylemiştim. Teknik olarak onu mümkün görmüyorlar. 500 araç olacak. Yarın bittiği zaman 700 araç demiştiniz ne oldu 500 yaptınız demesinler. Kusur arayanlar olabilir. Millet Bahçesinde son durum bu” ifadelerini kullandı.
1000
icon
OSMAN 16 Mart 2019 09:57

KAÇ TL YE İHALE EDİLDİ OCAK 2019 DA AÇİK İHALEYE ÇIKARILMIŞTI NE OLDUDA İPTALEDİLİP DAVETİYELİ İHALE ETTİLER ESKİŞEHİR OLAN HERHANGİ BİR FİRMA DAVET EDİLDİMİ

0 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat