alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'in o ilçesine Büyükerşen'den müjde!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in o ilçesine Büyükerşen'den müjde!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in 2022 yılında gerçekleştirilecek çalışmaları belirlemek için düzenlediği muhtarlar toplantılarının dokuzuncusu Sivrihisar ilçesi ile devam etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in kırsal ilçe muhtarlarını ağırladığı buluşmalara bu kez Sivrihisar’da görev yapan muhtarlar katıldı.

Daha önce Alpu, Çifteler, Han, Mahmudiye, Milhalgazi, Mihalıççık, Sarıcakaya ve Seyitgazi ilçe muhtarlarıyla bir araya gelinen toplantılarda, bu kez  Sivrihisar muhtarları, ilçeleri için yapılmasını istedikleri çalışmaları Başkan Büyükerşen’e ilettiler.

Dokuzuncusu yapılan muhtarlar toplantısına Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen, ilgili belediye bürokrat ve daire başkanları da katılım sağladı.

Muhtarların talep ve şikayetlerini dinleyen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Sivrihisar’da yol, su ve altyapı gibi çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İmkanlarımız ve belirlenen progam dahilinde bu çalışmalarımızı yürütmeye devam edeceğiz. Sivrihisar’da 2022 yılının ilk aylarında ESMEK hizmet merkezimizi de açacağız. Böylelikle ilçemize hem yeni bir eğitim merkezi kazandırmış olacağız hem de kadınların üretime katılmasına yardımcı olacağız. Toplantıya katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir