alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'e bir ulaşım müjdesi daha

Videoyu Aç Eskişehir'e bir ulaşım müjdesi daha
A
a

Eskişehir'de kent içi ulaşıma büyük bir yatırım yaparak tramvay hattını Şehir Hastanesi üzerinden 75. Yıl Mahallesi'ne ve Opera üzerinden Kumlubel'e ulaştıran Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 75. Yıl Mahallesi ve Şeker Mahallesi’nden sonra Kumlubel Hattı’nda da deneme sürüşlerine başlıyor.

Eskişehir haberleri

Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre 15 Mayıs 2020 Cuma günü Opera-Kumlubel Hattı’na da enerji verilerek deneme sürüşleri başlayacak. Vatandaşları ve sürücüleri hatlara enerji verileceği konusunda bilgilendiren Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, deneme sürüşlerinin eksiklerin tespiti için yapıldığını, belirlenen eksiklerin de mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanarak bu hatların hizmete başlayacağını belirttiler. Yetkililer ayrıca Gazi Yakup Satar Caddesi ve Gaffar Okkan Caddesi başta olmak üzere tramvay hattının geçtiği güzergahlara araç bırakılmaması konusunda da vatandaşları uyardılar. 
1000
icon
esesli 14 Mayıs 2020 11:00

hayırlı olsun... Cadde boyunca araçları park ediyorduk şimdi ne yapacağız çözüm yolu gösterin lütfen. Sakın araçlarınızı satın demeyin::))))

2 1 Cevap Yaz
Esesli 14 Mayıs 2020 10:36

Tramvay zulümdür ne mujdesi

3 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat