alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir’deki o su tankeri ile ilgili açıklama

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir’deki o su tankeri ile ilgili açıklama
A
a

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, sosyal medya hesaplarından paylaşılan; bazı internet sitelerinde yer alan belediyeye ait su tankeri ile ilgili haber ve görüşlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir haberleri

Yapılan yorum ve haberlerdeki bu tankerle su dağıtımı yapıldığı iddialarının asılsız olduğu anlatılan açıklamada, "Belediyemize ait bu su tankeri ile yine belediyemize ait birimlere su taşınmaktadır. Söz konusu tanker, su taşıma özelliğine uygun olarak, uzun yıllardır belediyemizin birimlerine su taşımakta kullanılmaktadır. Su taşıma tankerimizin fotoğrafı, Hamamyolu Caddesi’nde çekilmiştir. Hamamyolu Caddesi’nde de belediyemize ait işletmeler bulunmaktadır. Fotoğraf çekildiği sırada da bu işletmelere su dağıtımı yapılmaktadır. Burada iddia edildiği gibi hemşehrilerimize su dağıtımı yapılmamaktadır. Üstelik su taşıma tankerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve analizleri yapılmaktadır. Tankerin dışı ile ilgili de yenileme çalışmaları başlatılmıştır. Dolayısı ile sosyal medya sayfalarında paylaşılan fotoğraf ve yorumlar ile internet sitelerinde yer alan haberler, gerçeği yansıtmamaktadır. Yapılan bu yanlı paylaşım ve haberler ile de Odunpazarı Belediyesi’nin itibarı zedelenmeye çalışılmaktadır. Halk sağlığı; katılımcı, halkçı ve sosyal demokrat bir anlayış ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi’nin her zaman birincil önceliği olmuştur. Odunpazarı Belediyesi olarak, ideallerimizden taviz vermeden; çalışmalarımız bu yönde sürdürmeye devam edeceğiz" denildi.
Ariman web reklam 2
1000
icon
Tanık 18 Eylül 2020 10:48

Tankerin durumu ortada kılıf aramaya gerek yok derhal bakımı yapılmalı vatandaşa su veriliyormuş belediye kurumlarına veriliyormuş sonuçta insan sağlığı bahane olamaz

2 1 Cevap Yaz
Hüseyin 16 Eylül 2020 23:59

Belediye birimlerine su dağıltılıyormuş İnşaallah içmek için değildir.

18 6 Cevap Yaz
Nurullah 16 Eylül 2020 15:06

Geçmiş yıllarda bizzat kendim gördüm. vatandaşa su verildiğini hamam yolunda

19 9 Cevap Yaz
Yalan söyleme

Hangi geçmiş yıllarmış onlar ?

6 24
kenan

içipte öldüler mi? gömerlerken de bizzat kendin gördün mü? hamam yolunda

3 22
Nurullah

2 yıl önce gördüm

2 1
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat