alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'deki muhteşem konser için son hazırlıklar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'deki muhteşem konser için son hazırlıklar
A
a

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, 19 Kasım Cumartesi günü vereceği konser öncesi son provalarını yapıyor. Öğrenciler, “Konserimiz çok keyifli olacak, tüm Eskişehir’i bekliyoruz” çağrısında bulunuyor.   

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, verdiği konserler ile adından söz ettiriyor. 19 Kasım Cumartesi günü Simay Pala’nın şefliğinde ve Cihan Okan’ın solist olacağı konserin hazırlıkları da tüm hızıyla devam ediyor. Elde ettiği başarılar ile ünü Türkiye sınırlarını aşan İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, hazırlıklarını sürdürürken, müzik yapmaktan dolayı çok mutluluklarını ifade eden çocuklar, Eskişehirlilerin karşısına çıkacakları için de çok heyecanlı olduklarını söylüyor. 

"TÜM ESKİŞEHİRLİLERİ BEKLİYORUZ"
Çalışmalarına Zafer Mahallesi’nde bulunan eğitim ve çalışma merkezinde devam eden öğrenciler, “Çok sıkı çalışarak eğitmenlerimizin yardımıyla konserimize hazırlanıyoruz. Müzik sevgimiz ile orkestraya katıldık ve kendimizi geliştiriyoruz. Tempolu ve yoğun bir çalışma programımız var. Burada olmak, sahneye çıkmak, müziğimizi insanlara sunmak bize özgüven veriyor ve takım olmayı öğretiyor. Enstrüman çalmak, bu orkestranın bir parçası olmak çok güzel. Arkadaş ortamı, müzik bilgimize katkıları, sağladığı tecrübeler çok faydalı. Konserimiz çok keyifli olacak, tüm Eskişehir’i bekliyoruz” diyor. 19 Kasım Cumartesi günü saat 19.00’da, Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek konserin biletleri, “biletinial.com” internet adresi üzerinden satışa sunuldu. Konserden elde edilen gelir ise İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’na aktarılacak. 


                                         
1000
icon
Okur 15 Kasım 2022 22:06

Ne konseri millet yasda siz eylence peşindesiniz ayıp yahu.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat