alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de yasakları fırsat bilip, bunu yapınca...

Videoyu Aç Eskişehir'de yasakları fırsat bilip, bunu yapınca...
A
a

Eskişehir’de polisin kovalamaca sonucunda durdurduğu otomobilde kaçak yollardan içki satışı yaptıkları belirlenen 3 şüpheli gözaltına alındı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de polisin kovalamaca sonucunda durdurduğu otomobilde kaçak yollardan içki satışı yaptıkları belirlenen 3 şüpheli gözaltına alındı.
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yunus Timi ekipleri, Yenibağlar Mahallesi’ne bağlı Tutan sokakta durumundan şüphelendikleri otomobilin durması yönünde ihtarda bulundu. Polisin dur ihtarına uymayarak kaçan ve içerisinde 3 kişinin bulunduğu otomobil, uzun kovalamaca sonucu yakalandı. Araçta yapılan aramada 90 adet bira, 1 adet şarap, alkol satışının sonrasındaki slip fişler ve çok sayıda siyah poşet ele geçirildi. Otomobilden alkol satışı yaptığı belirlenen H.F.S., E.A. ve M.G. gözaltına alınarak açıktan alkol satmak suçundan adli işlem başlatıldı. Ayrıca şüphelilere sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal suçundan 3 bin 150’şer lira para cezası ve ve adli işlem uygulandı.


Bir "kaçak satıcı" da Karabayır'da yakalandı

Eskişehir’de sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatler arasında otomobille evlere giderek alkol satışı yaptığı tespit edilen ve kovalamaca sonucu yakalanan araç sürücüsüne, 20 bin 150 lira para cezası uygulandı.
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yunus timleri, Tepebaşı ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi’nde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden bir otomobil belirledi. Polisin dur ihtarına uymayıp kaçan araç sürücüsü Ş.B., Ziraat caddesi Karabayır mevkiinde otomobilini bırakıp yaya olarak kaçmak isterken yakalandı. Araçta yapılan aramada 131 adet içki şişesi, alkol servisi yazan magnet ve pos cihazı ele geçirildi.
Sokağa çıkma kısıtlamasında evlere giderek otomobille alkol servisi yaptığı tespit edilen Ş.B.’ye; ehliyetsiz araç kullanmak, trafik güvenliğini tehlike düşürmek, ters yönde ilerlemek ve makas atmak suçlarından trafik ekiplerince idari ceza uygulandı. Ayrıca kaçak içki satışı ve sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği gerekçesiyle de Ş.B.’ye 20 bin 150 lira para cezası uygulandı.


 
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat